Levné topení

Neustálé zdražování cen plynu a elektřiny vede stále více našich zákazníků k využívání jiných levnějších způsobů vytápění. Levné topení představují dnes tuhá paliva. Díky moderním kotlům je spalování tuhých paliv zcela ekologické s minimálním emisním znečištěním ovzduší.

Obsluha těchto kotlů je velmi snadná a časově nenáročná. Levné topení představují také kotle na pelety, jejichž komfort a regulace je téměř srovnatelný s plynovými nebo elektrickými kotli.

Oficiální porovnání nákladů na vytápění podle druhu paliva vycházející ze skutečných cen najdete v tomto odkazu: http://www.tzb-info.cz/t.py?t=16&i=269

 

Levné topení a životní prostředí

V naší široké nabídce jsou prohořívací a zplynovací kotle na tuhá paliva od předních českých výrobců. Tyto kotle umožňují levné topení spalováním dřeva, uhlí, pelet, dřevěných briket a dalšími palivy a ostatních tuhých paliv. Naprostá většina námi nabízených kotlů splňuje nejpřísnější ekologické předpisy a proto jsou označeny znákou "Ekologicky šetrný výrobek". Na některé je dokonce možné čerpat dotace z Státního fondu životního prostředí.

 

Kotle na tuhá paliva

Kontaktujte nás