Litinové kotle Viadrus

Viadrus je tradičním ryze českým výrobcem tepelné techniky. Litinové kotle Viadrus se vyznačují vysokou účinností, spolehlivostí a životností, díky jejich konstrukci a kvalitnímu používanému materiálu ze šedé litiny.

Litinové kotle Viadrus s více jak stoletou tradicí, širokým rozsahem odborných a servisních služeb, představují pro zákazníka vysoce kvalitní kotle na tuhá paliva za příznivou cenu.

Mimo teplovodní litinové kotle Viadrus na plynná, tekutá i tuhá paliva, jsou ve výrobním programu litinové radiátory s klasickým i originálním designem a teplovzdušná lokální krbová topidla. Dále vyrábí OEM litinové kotlové články a kotlová tělesa i další topenářské i netopenářské zakázkové odlitky z šedé litiny. OEM kotlové články a tělesa jsou dodávány s úspěchem na tuzemské i zahraniční trhy.

V současné době Viadrus exportuje své výrobky do 41 zemí světa. Export nyní představuje 72 procent z celkového prodeje závodu. K největším odběratelům patří Rumunsko, Slovensko, Polsko, Ukrajina, Litva a Maďarsko. Závodu Viadrus se daří úspěšně exportovat své výrobky i mimo území Evropy, a to především do severní Afriky (Tunis a Alžír) a do Jižní Ameriky (Chile).

 

Litinové kotle na dřevo a uhlí

Litinové kotle na uhlí

Kotle na tuhá paliva

Kontaktujte nás