Tepelná čerpadla

Rostoucí požadavky na co nejúspornější způsoby vytápění a ohřev užitkové vody vedou k nárůstu instalací tepelných čerpadel. Tepelné čerpadlo se tak pomalu stává standardním zdrojem tepla.

Je to hlavně díky tomu, že jeho provozní náklady jsou podstatně nižší, nežli u klasických způsobů vytápění rodinného domu a jde o zcela automatický, bezobslužný topný systém, s velmi komfortním ovládáním.

Náš sortiment tepelných čerpadel zahrnuje všechny typy: vzduch - voda, země - voda a voda – voda od předního českého výrobce a exportéra nejmodernějších tepelných čerpadel firmy MasterTherm. Standardem v každém tepelném čerpadle Mastertherm je možnost jeho ovládání přes internet. Jakmile tuto funkci aktivujete, máte možnost plnohodnotně ovládat tepelné čerpadlo z jakéhokoliv místa na světě. Kromě sedmileté záruky získáte navíc jistotu, že je vaše tepelné čerpadlo neustále pod kontrolou.

Kromě kompletní montáže zajišťujeme samozřejmě veškeré doklady a posudky potřebné pro získání státních dotací z programu Zelená úsporám.