Krbová kamna s výměníkem

Teplovodní krbová kamna s výměníkem umožňují rozvézt teplo prostřednictvím ústředního topení do všech místností ve Vašem domě. Topení v krbových kamnech se tak stává efektivnější a úspora nákladů na vytápění je podstatně vyšší.

Naše krbová kamna s výměníkem lze napojit jak na stávající tak nový systém ústředního topení a to s radiátory nebo podlahovým vytápěním. Ve spojení s nepřímotopným ohřívačem je možný ohřev teplé užitkové vody (TUV).

La Nordica vyrábí teplovodní krbová kamna s výměníkem, která mají vynikající poměr předávného výkonu do vody a vzduchu. Většina tepla je díky výkonnému výměníku předávána do vody.


Nordica TermoRossella Plus D.S.A.

Nordica TermoRossella Plus D.S.A.

56 183 Kč
13,5 kW

Dvouplášťová kachlová kamna Nordica TermoRossella Plus s teplovodním výměníkem umožňují vytápění celého domu prostřednictvím ústředního topení, ale i ohřev teplé užitkové vody.

VÍCE

Nordica TermoRossella Plus D.S.A. s troubou

Nordica TermoRossella Plus D.S.A. s troubou

75 102 Kč
16,7 kW

Dvouplášťová kachlová kamna Nordica TermoRossella Plus s troubou a teplovodním výměníkem umožňují kromě pečení v prostorné troubě i vytápění celého domu prostřednictvím ústředního topení, ale i ohřev teplé užitkové vody.

VÍCE

Nordica TermoNicoletta D.S.A.

Nordica TermoNicoletta D.S.A.

62 804 Kč
13,5 kW

Dvouplášťová krbová kamna Nordica TermoNicoletta s teplovodním výměníkem a masivním kachlovým obkladem umožňují vytápění celého domu prostřednictvím ústředního topení, ale i ohřev teplé užitkové vody.

VÍCE


Nordica TermoNicoletta D.S.A. s troubou

Nordica TermoNicoletta D.S.A. s troubou

87 702 Kč
13,5 kW

Dvouplášťová krbová kamna Nordica TermoNicoletta s troubou, teplovodním výměníkem a masivním kachlovým obkladem. Kromě pečení v prostorné troubě umožňují vytápění celého domu prostřednictvím ústředního topení, ale i ohřev teplé užitkové vody.

VÍCE