Sporáky s výměníkem

Díky výkonému teplovodnímu výměníku je maximum tepla předáváno do vody, které je prostřednictvím ústředního topení rozváděno do všech místností ve Vašem domě. Topení ve sporáku se tak stává efektivnější a úspora nákladů na vytápění je podstatně vyšší.

Sporáky s výměníkem lze napojit jak na stávající tak nový systém ústředního topení a to s radiátory nebo podlahovým vytápěním. Ve spojení s nepřímotopným ohřívačem je možný ohřev teplé užitkové vody (TUV).


Nordica TermoSovrana D.S.A.

Nordica TermoSovrana D.S.A.

62 635 Kč
13,5 kW

Dvouplášťový kuchyňský sporák Nordica TermoSovrana s ocelovým teplovodním výměníkem. Sekundární přívod vzduchu zabezpečuje oplach skla a dohořívání spalin s vysokou účinností.

VÍCE

Nordica TermoRosa D.S.A.

Nordica TermoRosa D.S.A.

69 590 Kč
15,5 kW

Dvouplášťový kachlový sporák Nordica TermoRosa s teplovodním výměníkem představuje velké krbové prosklení, vaření na litinové plotně, funkční troubu na pečení, a vytápění celého domu prostřednictvím výměníku a ústředního topení.

VÍCE

Nordica TermoSuprema Compact D.S.A.

Nordica TermoSuprema Compact D.S.A.

93 955 Kč
18,5 kW

Dvouplášťový litinový sporák Nordica TermoSuprema s teplovodním výměníkem. Dvojité sklo dvířek snižuje sálání tepla, tím je ještě větší podíl tepla předáván do vody. Vysoká účinnost díky trojítému spalování a systému nerezových deflektorů.

VÍCE